Strona główna
Przeczytaj
Aktualny numer

 
Informator Spółdzielczy LWSM nr 10/2002 (81)

Festyn Spółdzielczy. Alicja z krainy Idola

Gwiazdą imprezy zorganizowanej przez LWSM wraz z "Knurowianką" i SKOK-iem była zwyciężczyni programu telewizyjnego "Idol" - Alicja Janosz.

Oprócz młodej piosenkarki na scenie wystąpił m.in. kabaret "Ucho" oraz lokalne zespoły muzyczne. Swoje przysłowiowe „pięć minut" mieli również sympatycy piłki nożnej, którzy brali udział w dwudniowym turnieju.

Ponadto organizatorzy festynu nie zapomnieli o najmłodszych mieszkańcach naszych osiedli, dla których przygotowano konkursy plastyczne i sprawnościowe.


Osiedlowy "Mundial"

5 zespołów - reprezentacji poszczególnych osiedli walczyło w turnieju piłkarskim zorganizowanym z okazji Dnia Spółdzielczości. W grach eliminacyjnych drużyny zostały podzielone na dwie grupy.

W pierwszej padły następujące wyniki: WP II - Pocztowa/Spółdzielcza 3:1, Szczygłowice - WP II 1:1, Pocztowa/Spółdzielcza - Szczygłowice 3:2.

W grupie II ze względu na to, że do rozgrywek nie przystąpili awizowani wcześniej reprezentanci Spółdzielni Mieszkaniowej „Knurowianka", zmierzyły się dwa zespoły. Drużyna 1000-lecia po regulaminowym czasie gry remisowała z WP I, natomiast po serii rzutów karnych wygrała i awansowała do finału.

W „małym finale" Pocztowa/Spółdzielcza pokonała WP I 3:2, natomiast w finale turnieju zespół 1000-lecia uległ WP II 1:3.

Organizatorzy oprócz nagród zespołowych przygotowali również nagrody indywidualne, które otrzymali: Katarzyna Jendryczko (najlepsza piłkarka), Krzysztof Szymanik (najlepszy bramkarz), Stanisław Foit (największy pechowiec), Piotr Szymański (najlepszy strzelec), Tadeusz Dąbrowski (najlepszy zawodnik), Dariusz Dzindzio (najlepszy piłkarz-radny).


Umieszczono na stronie za zgodą wydawcy: LWSM w Knurowie


 
Do góry
Copyright © 2000-2018 Wirtualny Knurów, Marek Ostrowski
Wszelkie prawa zastrzeżone