Strona główna

 
KS "Concordia" Knurów - Archiwum (sezon 2005/2006)

Klasa okręgowa (grupa IV)
 

Runda jesienna - skład zespołu

Zawodnicy:

Przemysław Sekuła
Łukasz Nowak
Tomasz Całka
Jacek Paszko
Wojciech Kempa
Damian Mehlih
Łukasz Pilc
Łukasz Pawlak
Adam Urbaniak
Marcin Smętek
Łukasz Spórna
Łukasz Sendlewski
Piotr Karwowski
Marcin Grzegorzyca
Michał Zieliński
Adam Augustowski
Paweł Folcik
Marcin Salwa
Andrzej Hanak
Dariusz Oleś
Tomasz Dura
Sławomir Matera
Michał Grodoń
Kamil Paczkowski
Łukasz Szymura
  
 
Trener:
 

Józef Dankowski


Runda jesienna  - rozgrywki Concordii
:
 
II kolejka        - 13.08.2005 - Concordia – Bobrek Karb Bytom - 2:1
III kolejka       - 20.08.2005 - Sośnica Gliwice – Concordia - 0:6
IV kolejka       - 27.08.2005 - Concordia – Odra Miasteczko Śląskie - 0:0
V kolejka        - 03.09.2005 - LKS 35 Gierałtowice – Concordia - 3:2
I kolejka         - 07.09.2005 - Drama Zbrosławice – Concordia - 2:1
VI kolejka       - 10.09.2005 - Concordia – Orzeł Nakło Śląskie - 0:1
VII kolejka      - 17.09.2005 - Gazobudowa Zabrze – Concordia - 2:1
VIII kolejka     - 24.09.2005 - Gwarek Tarnowskie Góry – Concordia - 0:0
IX kolejka       - 01.10.2005 - Concordia – Sparta Zabrze - 1:0
X kolejka        - 08.10.2005 - Polonia II Bytom – Concordia - 0:0
XI kolejka       - 15.10.2005 - Concordia – Piast II Gliwice - 1:3
XII kolejka      - 22.10.2005 - Przyszłość Ciochowice – Concordia - 0:0
XIII kolejka     - 29.10.2005 - Concordia – KS Strzybnica - 5:0
XIV kolejka     - 05.11.2005 - Piast Leszczyny – Concordia - 1:3
XV kolejka      - 12.11.2005 - Concordia – Tempo Paniówki - 1:0
XVI kolejka     - 19.11.2005 - Concordia – Drama Zbrosławice - 5:0

 

Tabela po XVI kolejce:
 

  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  7.
  8.
  9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

Gazobudowa
Nakło Śl.
Piast II
Bobrek Karb
Concordia
Paniówki
Ciochowice
MOSiR Sparta
Gierałtowice
Polonia II
Miasteczko Śl.
Strzybnica
Zbrosławice
Gwarek T. G.
Leszczyny
Sośnica

16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16

39
37
33
33
28
24
23
23
23
20
19
16
15
13
  8
  7

41:21
40:15
50:19
43:20
29:12
25:20
34:27
26:22
24:30
24:23
18:28
28:35
16:31
14:32
16:62
13:44



Runda wiosenna - skład zespołu

Zawodnicy:
 
Bramkarze: Tomasz Całka (87), Przemysław Sekuła (78), Łukasz Nowak (82).
Obrońcy: Jacek Paszko (81), Łukasz Pawlak (86), Łukasz Pilc (85), Michał Grodoń (87), Paweł Folcik (87), Adam Urbaniak (86), Kamil Pajączkowski (85), Wojciech Kempa (81), Marcin Smętek (86).
Pomocnicy: Marcin Salwa (87), Sławomir Matera (86), Andrzej Hanak (86), Damian Mehlich (81), Łukasz Sendlewski (85), Łukasz Spórna (85), Adam Augustowski (85), Piotr Karwowski (84).
Napastnicy: Marcin Grzegorzyca (84), Tomasz Dura (87), Dariusz Oleś (72), Łukasz Szymura (84), Michał Zieliński (84).
  
 
Trener:
 
Józef Dankowski



Runda wiosenna - rozgrywki Concordii:
 
XIX kolejka      - 01.04.2006 - Odra Miasteczko Śląskie – Concordia - 0:2
XX kolejka       - 08.04.2006 - Concordia – LKS 35 Gierałtowice - 1:0
XVII kolejka     - 12.04.2006 - Bobrek Karb Bytom – Concordia - 0:0
XXI kolejka      - 15.04.2006 - Orzeł Nakło Śląskie – Concordia - 1:1
XXII kolejka     - 22.04.2006 - Concordia – Gazobudowa Zabrze - 3:2
XXIII kolejka    - 29.04.2006 - Concordia – Gwarek Tarnowskie Góry - 2:0
XVIII kolejka    - 03.05.2006 - Concordia – Sośnica Gliwice - 3:1
XXIV kolejka    - 06.05.2006 - Sparta Zabrze – Concordia - 1:2
XXV kolejka     - 13.05.2006 - Concordia – Polonia II Bytom - 2:0
XXVI kolejka    - 20.05.2006 - Piast II Gliwice – Concordia - 1:0
XXVII kolejka   - 27.05.2006 - Concordia – Przyszłość Ciochowice - 2:2
XXVIII kolejka  - 31.05.2006 - KS Strzybnica – Concordia - 0:2
XXIX kolejka    - 03.06.2006 - Concordia – Piast Leszczyny - 3:1
XXX kolejka     - 07.06.2006 - Tempo Paniówki – Concordia - 0:0

 

Tabela po zakończeniu sezonu 2005/2006:
 

  1.
  2.
  3.
  4.
  5.
  6.
  7.
  8.
  9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

Gazobudowa Zabrze
Piast II Gliwice
Concordia Knurów
Bobrek Karb Bytom
Orzeł Nakło Śląskie
MOSiR Sparta Zabrze
Przyszłość Ciochowice
LKS 35 Gierałtowice
Tempo Paniówki
KS Strzybnica
Odra Miasteczko Śląskie
Polonia II Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
Drama Zbrosławice
Piast Leszczyny
Sośnica Gliwice

30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30

73
64
56
56
56
50
48
43
42
37
35
33
32
21
20
11

80-32
78-36
50-23
61-34
55-29
53-33
56-37
41-43
39-36
44-49
35-47
40-54
44-51
22-71
30-94
23-82

 
Do góry
Copyright © 2000-2017 Wirtualny Knurów, Marek Ostrowski
Wszelkie prawa zastrzeżone